Instruktorzy

Marcin Jędrzejczak

Od lat związany ze sportami i sztukami walki – swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w judo, ju-jitsu i boksie. W latach 1998-1990 uprawiał kick-boxing w sekcji Andrzeja Momota, a w latach 1990-1993 jeet kune do w prywatnej szkole Piotra Święckiego. Treningi krav maga rozpoczął w 2001 roku, a od roku 2004 posiada państwowe uprawnienia o specjalności „Instruktor samoobrony”.

Martyna Jędraszka

Z krav maga związana od 2010 roku do dziś – przez cały ten czas była uczestniczką wielu szkoleniach, w tym także w prowadzonych przez Amnona Maora, Itaya Gila, Tomasza Adamczyka i Mirava Tarkka. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Michał Berkowicz

Treningi krav maga rozpoczął w 199 roku – jest także jednym z założycieli sekcji Krav Maga Maor Polska i posiadaczem najwyższego stopnia instruktorskiego federacji KMM w Polsce. Oprócz tego ma także doświadczenia z innymi sportami i sztukami walki, jak taekwondo i boks. Jest absolwentem AWF Warszawa i posiadaczem państwowych uprawnień instruktora boksu i strzelectwa, a także aktywnym strzelcem sportowym z wymaganymi uprawnieniami.

Instagram @kravmagamaorpl